قبل از عضویت این پیشنهاد و ببین که کمتر از ۷ دقیقه فرصت داری

 

🔴⛔   یک فرصت استثنائی برای شما   🔴⛔

 

نکته : این پیشنهاد فقط یکبار برای همیشه داده می شود.

 

فقط ۷ دقیقه فرصت برای تصمیم گیری درباره ی این موضوع دارید !!! پس سریعتر تصمیم خود را بگیرید.

 

 

ما با در نظر گرفتن این نکته که دوستان ما در گروه VIP همیشه به این گروه نیاز داشته اند و هزینه های عضویت دائمی بسیار سرسام آور می شود یک پلن ایجاد کردیم که شما با یک بار پرداخت برای همیشه عضو گروه ویژه کاپیتان بورس شوید.

 

شما با سرمایه گذاری ۳۷۹ هزار تومانی ، همیشه عضو تمامی چنل های سیگنال دهی ، نوسان گیری و آموزشی کاپیتان بورس می شوید و به طور دائمی از هر گروه و تیم دیگری بی نیاز می شوید.

این پیشنهاد فقط و فقط یکبار داده می شود و شما با رد این پیشنهاد دیگر به هیچ وجه قابلیت عضویت دائمی در گروه ویژه را نخواهید داشت.

 

 

عضویت دائمی تا کی اعتبار دارد؟ 

تا هر زمانی که بورسی و بازار های مالی وجود داشته باشد و تا زمانی که کاپیتان و بچه های تیم کاپیتان وجود داشته باشند این گروه ویژه پایدار خواهد بود.😉

 

چرا این تخفیف و گذاشتید؟

قیمت هر ماه عضویت در گروه ما همینجور که میدونید ۲۵۰ هزار تومان (در حالت بدون تخفیف) می باشد . ولی به دلیل درخواست بالای کاربران وفادار ما که بیش از ۲ سال هست که همیشه در گروه می ثبتنام می کردند این افر قرار داده شد تا راحت و با خیالی راحت عضو همیشگی گروه ویژه ما باشند.

 

پس دیگر نگران افزایش نرخ کانال ویژه و پر شدن ظرفیت گروه و سیگنال گرفتن در بورس نباشید و خیلی مطمئن عضو دائمی بشید و سرمایه خود را بالاتر ببرید.

 

پس از پایان تایمر شما نمیتوانید هیچ وقت عضو دائمی بشید پس زودتر تصمیم خود را بگیرید

 

فقط و فقط یکبار این آفر وجود دارد پس همین الان یکبار برای همیشه عضویت خود در گروه VIP کاپیتان رو دائمی کنید.

 

👇👇👇👇

 

 

 

 

 

 

اگر زمان این فرصت فوق العاده تمام شد برای عضویتی که خریداری کرده اید از طریق زیر عمل کنید

جهت عضویت در گروه پی دی اف زیر را دانلود کنید یا عکس فیش پرداختی یا این صفحه رو برای ادمین اینستاگرام یا تلگرام ارسال نمایید @capitanbours

 

دانلود پی دی اف عضویت